Biz Kimiz

Biz Kimiz? 
Bayıldım.com, online alışveriş sektörüne yeni bir renk ve heyecan kazandırmak için kuruldu. Birçok marka ürünlerini avantajlı fiyatlarla sizlere ulaştıran sitemiz; ayakkabı, kadın elbise, çeşitli aksesuarlar, çanta, ev tekstili ve büyük beden giyim ürün portföyüne sahiptir. Bayıldım.com ile modaya uygun giyinmek, tarz ve stiline dikkat etmek çok daha avantajlı!  
İşte buna bayılacaksınız!  
Bayıldım.com, yüksek müşteri memnuniyeti ve sadakatine önem verir. Bu kapsamda Türkiye’nin en güvenli e-ticaret altyapısına, 7/24 müşteri hizmetleri birimine, kolay iade koşullarına, hızlı teslimat için de aynı gün kargo avantajı sunar. Online alışveriş deneyimini yükseltecek hizmet yapısı ve kredi kartına 9 taksit kapıda ödeme gibi kolay ödeme seçenekleriyle bütçenize dost imkanlara sahiptir.  

Neden bayıldım.com?
 

Yeniliklerin ilk adresi, estetik ve karizmatik giyim tarzının gemisi, bayıldım.com ile en uygun fiyata şık olun! Modern giyimin temsilcisi markaların ürünlerine yer veren sitemiz, tarzını renklendirmek isteyenler için estetik kadın giyim ürünlerine yer verir.  
Kaliteyi uygun fiyata almaya bayılacaksınız! 

Misyon
 

Bayıldım.com, müşteri memnuniyetine yönelik yapıcı çözümler sunmayı, bunun başarılı şekilde hayat bulması için de personelini geliştirir. Müşterilerin istek, öneri ve şikayetlerini değerlendirerek, onların daha uygun fiyata, keyifli ve güvenli online alışveriş yapacakları ortamı yaratır.  

Vizyon
 

En iyi markaların ve en tarz stillerin uygun fiyata satışa sunulduğu online alışveriş sitesi olmayı amaçlayan bayıldım.com, bu yönde ürün gamını sürekli güncellemek, çeşitlendirmek ve zenginleştirmek için çalışır.